نرم افزار تخصصی اعتباربخشی و مدیریت بیمارستان  “پدیده هوشمند”
نرم افزار تخصصی اعتباربخشی و مدیریت بیمارستان “پدیده هوشمند”

نرم افزار اعتباربخشی و مدیریت بیمارستان “پدیده هوشمند

نرم افزار اعتباربخشی پدیده هوشمند طراحی شده بر اساس جدیدترین نسل سنجه های اعتباربخشی وزارت بهداشت برای مدیریت کارآمد بیمارستان در راستای پیاده سازی استانداردهای ملی اعتباربخشی و کاهش هزینه های ریالی (بیشتر…)

سامانه تحت وب پدیده هوشمند
سامانه تحت وب پدیده هوشمند

تعدادی از گزارشات قابل مشاهده برای مدیران روی موبایل یا هر سیستم متصل به اینترنت:
گزارش پایش مصوبات
گزارش نمودار پایش مصوبات
گزارش نمودار پایش حضور کمیته ها یه صورت کلی (بیشتر…)

درخواست پرزنت
درباره ما

درباره ما

شرکـت پدیده هوشمند آذرخش
شرکـت پدیده هوشمند آذرخش با ایجاد یک تیم نرم افزاری متشکل از متخصصین علوم انفورماتیک و پزشکی جهت دستیابی به دانش فنی مورد نیاز و ایجاد سیستم های اطلاعاتی هوشمند در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نموده است .
این شرکت با اتکا به یک تیم متخصص و با اعتقاد بر اصل مشتری مداری ، بر آن است تا نرم افزار هایی را طراحی نماید که از یک هوشمندی نسبی برخوردار بوده و همانند یک دستیار هوشمند در کنار مشتریان خدمت رسانی نموده و با سرعت و دقت بالایی امور تعریف شده را به انجام رساند.

نسخه تحت وب پدیده هوشمند

نسخه وب نرم افزار پدیده هوشمند با رویکرد داشبورد مدیریتی طراحی گردید تا مدیران ارشد بیمارستان بتوانند وضعیت لحظه ای بیمارستان را به کمک شاخص ها و گزارشات دیگر رسد نمایند. همچنین پرسنل بیمارستان می توانند آزمون ها ، نظرسنجی ها و موارد دیگر را بر روی موبایل و یا در منزل انجام دهند. چک لیست ها و نظرسنجی ها میتواند بر روی تبلت انجام شوند تا از دوباره کاری ها و اصراف کاغذ جلوگیری شود.
نسخه تحت وب پدیده هوشمند

برخی از مشتریان ما